O mnie

TOMASZ MIERZWIŃSKI

Czym się zajmuję?

Jestem absolwentem wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Tuż po studiach rozpocząłem pracę w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie, gdzie uzyskałem tytuł specjalisty chirurgii ogólnej.

Głównie zajmuję się chirurgią ogólną. Od listopada 2020 objąłem stanowisko zastępcy ordynatora Szpitala Św. Rafała w Krakowie, gdzie wykonuję między innymi zabiegi wycinania pęcherzyków oraz przepuklin. Opracowałem swoją autorską metodę usuwania przepukliny kresy białej z niewielką blizną w pępku, przez co uznawany jestem za najlepszego specjalistę i fachowca w tej dziedzinie oraz zapraszany na liczne wykłady i sympozja naukowe w Polsce i za granicą.

Umiejętnie łączę ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe oraz szeroką wiedzę z zakresu chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej z indywidualnym podejściem do pacjenta. Znaczną część wykonywanych zabiegów stanowią te korygujące sylwetkę tj: liposukcja Body -Jet, plastyka powłok brzusznych, przeszczepy komórek tłuszczowych, chirurgia narządów płciowych u kobiet i mężczyzn oraz przeszczep włosów metodą FUE.